بینی گوشتی

دکتر مجید عمادی بهترین جراح بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی یا رینوپلاستی بینی گوشتی، یک جراحی پیچیده است و فقط باید توسط پزشکانی انجام شود که تجربه و تخصص زیادی در این روش دارند.

وقتی تصمیم می‌گیرید این فرآیند را طی کنید، باید مطمئن شوید که درست انجام می‌شود، بنابراین به جراحی اعتماد کنید که می‌داند چه تکنیک‌هایی برای بینی گوشتی مناسب است و جواب می‌دهد.

جراحی بینی می‌تواند منجر به تغییرات چشمگیر در ظاهر شما شود و فوراً اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و احساس جذابیت بیشتری به شما بدهد.

با جراح بینی مناسب، می‌توانید با دانستن اینکه، مراقبت‌ها و نتایج، با بالاترین کیفیت ممکن را دریافت می‌کنید، احساس امنیت کنید.

نتیجه نهایی هر روش پزشکی می‌تواند به میزان زیادی تحت تأثیر، سطح مراقبت و توجهی که قبل و در طول عمل به بیمار داده می‌شود، باشد.

بنابراین، ضروری است که قبل از انجام عمل با جراح بینی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که حداکثر نتیجه را از عمل بینی گوشتی دریافت خواهید کرد.

دکتر مجید عمادی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عمل بینی

خیلی از اوقات می‌شنویم که، اثرات عمل بینی گوشتی دائمی نیست، که باعث می‌شود بعضیافراد، از ترس نتایج نامطلوب برای انجام عمل جراحی تردید داشته باشند.

دکتر مجید عمادی بهترین جراح بینی تهران با داشتن سابقه طولانی در زمینه جراحی بینی گوشتی ، در این مقاله به نکاتی را مطرح می‌کند که سوالات پرتکرار بسیاری از شما عزیزان می‌ باشد.

آیا بینی گوشتی بعد عمل برمی‌گردد ؟

احتمالاً شما هم از بعضی افراد شنیده‌اید که توصیه کرده‌اند که از جراحی بینی گوشتی اجتناب کنید، زیرا ممکن است شکل بینی، پس از جراحی زیبایی به حالت اولیه خود بازگردد.

خوشبختانه، یک عمل موفقیت‌آمیز بینی گوشتی، تضمین می‌کند که ویژگی‌های صورت شما بهتر شود و از هرگونه تغییر ناخواسته جلوگیری شود.

این می‌تواند به شما کمک کند بدون اینکه زیبایی صورت خود را به خطر بیندازید و بهترین حالت و فرم بینی را داشته باشید.

عمل جراحی بینی گوشتی یک عمل پیچیده است که مدت‌هاست برای پزشکان جراحی بینی یک چالش بوده است.

عمل زیبایی بینی

با پوست ضخیم، غضروف و استخوان‌های ضعیف، انجام موفقیت‌آمیز عمل بینی گوشتی، می‌تواند دشوار و زمان بر باشد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، جراحان زیبایی بینی در حال حاضر قادر به انجام جراحی‌های دقیق‌تر و موفقیت آمیزتر با نتایج بهبود یافته‌تر هستند.

بینی شما گوشتی است یا استخوانی؟

معمولاً تشخیص تفاوت نسبتاً آسان است.

بینی‌های گوشتی معمولاً دارای پوست ضخیم و چرب، منافذ پوستی باز و گاهی قابل رؤیت، غدد چربی بزرگتر و ساختار غضروف ضعیف‌تری هستند.

علاوه بر این، سوراخ‌های بینی این گونه بینی‌ها پهن‌تر و بازتر به نظر می‌رسند. اگر تمام این ویژگی‌ها در بینی شما قابل مشاهده است، شما دارای بینی گوشتی هستید.

ویژگی‌های بینی گوشتی: افراد مختلف بینی‌هایی دارند که بر اساس ضخامت پوست به یکی از دو دسته گوشتی یا استخوانی تقسیم می‌شوند.

[elementor-template id=”1444″]

افرادی که بینی “گوشتی” دارند ممکن است برخی از ویژگی‌های قابل توجه مانند:

بینی برجسته با پوست ضخیم در نیمه تحتانی بینی، منافذ چربی قابل مشاهده و سوراخ‌های بینی پهن، داشته باشند.

دکتر مجید عمادی بهترین جراح بینی
جراحی زیبایی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *